Pomôžeme vám propagovať vašu značku

description fake hublot watches. More Info travelhublot.com. additional resources moneyhublot.com. the hottest fake hublot watches. reference https://www.showhublot.com/. click here now https://www.newshublot.com/. click this link here now hublot big bang replica. pop over to these guys computerhublot.com. wikipedia reference https://www.loanshublot.com/. view it now replica watches. Bonuses vacationwatches. Website televisionwatches. Welcome To replica rolex. over here constructionwatches. like this https://www.mapwatches.com/. you could try this out fake watch. With Huge Discount fake rolex. For Sale https://www.coffeewatches.com/. basics replica watches. blog fake rolex watches.

Samolepiace bločky v papierovom prebale

Prebal samolepiaceho bločku ponúka viacej priestoru – využite ho pre umiestnenie textovej informácie, grafiky alebo fotografií.

Samolepiaci bloček (typu Post-It) v lakovanom prebale je veľmi kvalitný darček, ktorý by nemal chýbať v žiadnom vrecku, taške alebo kabelke.

Vyrobíme Vám taký tvar (ako prebalu, tak samotných bločkov), ktorý si vyžiadate. Fantázii sa medze nekladú.

Kombiset samolepiacich bločkov a indexových štítkov

Tento kombinovaný produkt ocení každý obchodný partner. Kombinuje praktické výhody ako samolepiacich bločkov, tak indexových štítkov. Využite priestor ako na bločku, tak na štítkoch k umiestneniu svojeho oznámenia.

Ako to vyzerá v praxi?

Štandardné prevedenie zahŕňa:

  • veľký samolepiaci bloček (100x75mm alebo 70x75mm)
  • 3 až 4 bloky indexových štítkov s vlastnou potlačou (17x75mm, 20x75mm, 20x50mm)
  • poprípade 5 transparentných fóliových indexových štítkov.

Všetky výrobky je možné vyrobiť podľa Vašich požiadaviek a želaní, a to ako po grafickej, tak i po rozmerovej stránke.Rýchly kontakt

Multigrafika s.r.o.
Poštová adresa a sídlo firmy:
Rajecká 13
821 07 Bratislava
Kancelária a prevádzka:
Rajecká 5
821 07 Bratislava

Telefón: +421 910 260 181

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby